Norite iškirtinės ramybės ir puikios gamtos su tik Jums skirta nuostabia ežero pakrante?
Mindūnų sodyba – geriausias Jūsų pasirinkimas!

 

 

Šeimos namelis

Švarus Labanoro parko oras, girios gėrybės ir vaizdai į Baltųjų Lakajų ežerą Jums įsimins ilgam. Laukiame Jūsų Šeimos namelyje bet kuriuo metų laiku.

Jūs įsikursite tikrame Mindūnų sodybos šeimos namelyje, kur įrengta visa reikalinga puiki buitinė technika, indai, yra šildymo ir kondencionavimo sistema, TV, dušas, WC.
Jei mėgstate gaminti išskirtinius patiekalus, tai Jūsų paslaugoms galime pasiūlyti kazaną su specialia krosnele, bei kepsninę, kurioje galėsite ne tik išsikepti skanėstų, bet ir savarankiškai pasirūkinti ežere pagautos žuvies.
Valtele arba plaustu galėsite romantiškai praleisti laiką plaukiodami Baltųjų Lakajų ežere bei greta esančioje Meilės saloje.

Kad Jūsų aplinka būtų tik gamta,- atskirai įrengta automobilių parkavimo vieta.

 

Glamping

Puiki naujiena romantikams!!!

Jūs įsikursite dviviečiame kupole ant vandens. Malonumų gausą papildysite greta stovinčiu kubilu su džiakuzi. Namelyje yra dvigulė lova, patalynė, kondencionavimo sistema oras-oras, šaldytuvas, būtiniausi indai, kavos aparatas, taip pat tik Jums skirta keramikinė kepsninė-grilis Kamado BONO, valtis. Yra biotualetas.
Jūsų ramybės niekas negalės sutrukdyti, nes iki namelio galima atvykti tik valtimi.

Komplekso nakvynės kaina 150 Eur.

Naujiena: karantino metu apsigyventi ir leisti savo laisvalaikį galėsite be tiesioginio kontakto su šeimininkais ar kitais asmenimis!

Švarus Labanoro parko oras, girios grožybės ir vaizdai į Baltųjų Lakajų ežerą Jums įsimins ilgam. Laukiame Jūsų bet kuriuo metų laiku.
Su valtele galėsite romantiškai praleisti laiką plaukiodami ežere bei apsilankyti greta esančioje Meilės saloje.

Kad Jūsų aplinka būtų tik gamta,- atskirai įrengta automobilių parkavimo vieta.

Iki pasimatymo sodyboje!


PAPILDOMA INFORMACIJA: Prašome svečių pasirūpinti patalynės užvalkalais.

Bendrosios paslaugų teikimo sąlygos